Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Jakie uprawnia zdobędziesz?

 • Certyfikat ukończenia programu „e-MBA w ochronie zdrowia” wydany przez Prometriq Akademię Zarządzania w Sopocie (w j. polskim i angielskim)
 • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Master of Business Administration o profilu Zarządzanie w Ochronie Zdrowia
 • Certyfikat potwierdzający posiadanie uprawnień do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek z udziałem Skarbu Państwa (zgodnie z art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz.U. z 2018, poz. 1182)
 • Certyfikat potwierdzający posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji kierowniczej w podmiocie leczniczym (zgodnie z art. 46 Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. 2011 Nr 112 poz. 654)

Jak przebiegają studia?

 • Studia trwają 1 rok – dwa semestry akademickie –  łącznie ponad 300 godzin zajęć (obciążenie czasowe 6 godzin tygodniowo)
 • Wykładowcami są akademicy i eksperci reprezentujący kilkanaście renomowanych instytucji z całej Polski (sprawdź listę wykładowców)
 • Uczysz się w dogodnym miejscu i czasie – zajęcia online (24 sobotnie webinaria w czasie rzeczywistym oraz e-learning) + trzydniowa sesja stacjonarna w Sopocie (opcjonalnie)
 • Otrzymasz interesujące materiały edukacyjne oraz serię podręczników Prometriq MBA, w tym światowy bestseller niedostępny w księgarniach: REDEFINING HEALTH CARE - M. Porter, E.Teisberg (Harvard Business Press)

Jak i kiedy możesz się zarejestrować?

 • Rejestracja na sesję zimową trwa do 15 marca 2021 r. – www.prometriq.pl/mba-online, tel. 698 101 798, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Webinarium informacyjne odbędzie się 6 marca 2021 w godzinach 9.00-13.00
 • Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę 20 marca 2021
 • Opłata za studia wnoszona jest w czterech ratach

Program „Prometriq MBA w ochronie zdrowia” jest wzorowany na najlepszych tradycjach MBA (Master of Business Administration) – kursach doskonalenia kompetencji kierowniczych dla osób, których podstawowym wykształceniem nie jest zarządzanie. Pierwsze programy MBA, które powstały w USA w połowie XX wieku, skierowane były do inżynierów stojących na czele dynamicznie rozwijającego się przemysłu. Program Prometriq skierowany jest do personelu medycznego i innych pracowników sektora zdrowia. Cel jest ten sam – wesprzeć rozwój zawodowy osób, które dzięki swoim naturalnym predyspozycjom objęły stanowiska kierownicze lub do nich aspirują.

Program „Prometriq MBA w ochronie zdrowia” nawiązuje do zmian jakie zachodzą na rynku edukacji i rynku pracy. Współczesnym oczekiwaniem jest aby studia i szkolenia były bardziej intensywne i trwały krócej, programy odnosiły się do bieżących problemów, zajęcia prowadzone były przez praktyków, a forma organizacyjna uwzględniała wykorzystanie nowoczesnych technologii. Nasz kurs spełnia kryteria jakości i nowoczesności wymagane przez uczestników i pracodawców. Program „Prometriq MBA w ochronie zdrowia” jest realizowany całkowicie zdalnie przy zachowaniu możliwości indywidualnego kontaktu z wykładowcami oraz integracji uczestników w ramach specjalnej sesji wyjazdowej w Sopocie.

Prometriq Akademia Zarządzania w Sopocie

Bohaterów Monte Cassino 15, tel. 698 101 798

Załączniki:
Pobierz plik (04032021-1.pdf)04032021-1.pdf[Prometriq MBA 2021 02 informator.]
Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..