Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Centrum Medyczne „Żelazna” w Warszawie realizuje projekt pod nazwą Program w zakresie edukacji i profilaktyki depresji poporodowej w makroregionie centralnym w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie 5.1 Programy profilaktyczne, z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy w realizowanym przez nas Projekcie. W ramach współpracy oferujemy udział w bezpłatnym szkoleniu dla personelu medycznego (położnych, pielęgniarek, lekarzy rodzinnych) oddelegowanego przez Państwa przychodnię. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną  całe szkolenie odbywa się w formie on-line. Zapewniamy również uczestnikom niezbędne materiały szkoleniowe. Ponadto dla każdej położnej / pielęgniarki realizującej wizyty patronażowe (stacjonarnie albo w ramach teleporady) przewidziany jest  dodatek zadaniowy za realizację zadań związanych z programem w wysokości 150 zł brutto (z kosztami pracodawcy) za miesiąc (przez okres trwania Projektu - do czerwca 2022r.).
Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy w naszym Projekcie i zgłoszenia swojej oferty w organizowanym naborze placówek POZ. Szczegółowe informacje dotyczące współpracy znajdą Państwo w zakładce Dla profesjonalistów na stronie Projektu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 
Osoba do kontaktu:
dr Dorota Sys
Kierownik Projektu

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 22 25 59 918

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..